Eksperci żywieniowi, trenerzy personalni i lekarze przez cały czas bombardują nas informacjami na temat nawyków, dzięki którym będziemy żyli długo, zdrowo i szczęśliwie. Nikt jednak nie przekazuje analogicznych informacji na temat związków… Czas to zmienić – oto moja recepta na szczęśliwy związek!

Kliknij tutaj i sprawdź poznaj rozwiązania miłosnych problemów!

 

Kim jest pick me girl? To dziewczyna, która przeszła na ciemną stronę mocy – i próbuje budować całą swoją atrakcyjność u płci przeciwnej na złej energii, zazwyczaj poprzez wrzucanie innych kobiet pod przysłowiowy autobus…

Kliknij tutaj i sprawdź sprawdzone sposoby na zdobycie faceta!

 

Złe wybory towarzyszą nam przez całe życie. Czy to wybór słabego filmu na wieczór, podkład, który się warzy, czy facet, który potrafi nam zniszczyć życie. Jak uchronić się przed tym ostatnim? Jakich facetów unikać?

Kliknij tutaj i sprawdź, jak poznać WŁAŚCIWEGO faceta!

 

Bardzo często, kiedy słyszę narzekania innych ludzi na różne sytuacje w ich związkach, pytam: a co do tej pory zrobiliście, żeby to zmienić? Co zaskakujące, najczęstszą odpowiedzią na to pytanie jest: NIC. Związki jednak same się nie naprawiają – dlatego dziś podpowiadam, jak naprawić relację.

Kliknij tutaj i poznaj rozwiązania miłosnych problemów

 

 To tylko dwa proste słowa, a jednak wymówienie ich jest trudniejsze niż bieg w maratonie… Jak wyznać miłość i powiedzieć tej wyjątkowej osobie: KOCHAM CIĘ?

Kliknij tutaj i poznaj sekrety flirtu!

 

Stara miłość nie rdzewieje – powrót do Ex nawet mimo upływu lat i wielu rzeczy, jakie wydarzyły się w międzyczasie, jest możliwy. Czy zawsze? Oczywiście, że nie. Są jednak sytuacje, kiedy powrót do Ex jest jak najbardziej możliwy – i o nich chcę dziś opowiedzieć.

Kliknij tutaj i poznaj najlepsze SMS-y do Ex!

 

Kojarzysz pary, które są razem od lat, biorą ślub… a potem trzy miesiące później biorą rozwód? Często chodzi o to, że do siebie nie pasowali i mieli różne wizje wspólnego życia. Ale dlaczego to wychodzi tak późno? I jak szybko rozpoznać, że do siebie nie pasujecie?

Kliknij tutaj i sprawdź, jak znaleźć WŁAŚCIWEGO faceta!

 

Byłaś kiedyś w sytuacji, kiedy teoretycznie masz dobry kontakt z facetem, piszecie ze sobą i powinniście dążyć do randek, ale nagle wszystko staje się mgliste? Jego odpowiedzi są ogólnikowe, możliwość spotkania niby jest, ale jej nie ma, a on odpisuje wolno, jakby miał internet na korbkę…

Kliknij tutaj i sprawdź gotowe SMS-y do faceta!