Zerwanie jest jak wchodzenie do zimnego basenu – nigdy nie jest przyjemne i żadna metoda nie jest tak naprawdę dobra. Dlatego dzisiaj podpowiem Ci, jak najlepiej podejść do tego trudnego tematu.

Kliknij i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

Jeśli zapytałabym Was, która scena z Love Actually jest najbardziej romantyczna, pewnie wielu z Was wskazałoby pamiętną scenę z kartkami… I nie sposób się dziwić! Przystojny facet przychodzi do kobiety w święta wyznać jej miłość! Robi to w oryginalny, romantyczny sposób, w tle gra kolęda…

Kliknij i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

Czy pamiętasz swoje dzieciństwo? Okazuje się, że czas warto się do niego cofnąć, bo mogło się zdarzyć, że nasi rodzice oprócz genów przekazali nam specyficzne style przywiązania, które mogą później determinować nasze związki w dorosłym życiu…

Kliknij i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

My, kobiety, nie lubimy działać wprost. Często dostaję od Czytelniczek pytania w stylu: jak do niego zagadać, żeby nie myślał, że go podrywam? Jak go zainteresować, żeby nie domyślił się, że mi się podoba? Jak mu to powiedzieć, ale tak, żebym nie musiała mu tego mówić?

Kliknij i sprawdź, jak do niego zagadać!

 

Miłość w wieku nastoletnim jest jak pierwsza jazda samochodem. Nie mamy pojęcia co robimy, jesteśmy zdenerwowani, zestresowani, popełniamy błąd za błędem, ale z drugiej strony czujemy, że to, co robimy, jest ekscytujące i fajne.

Kliknij tutaj i zobacz, jak go oczarować!

 

Zdarzyło Ci się kiedyś, że spotykałaś się ze świetnym, atrakcyjnym facetem, wszystko szło w dobrą stronę… aż pewnego dnia w Twojej głowie odezwał się ten niepokojący głos, który zepsuł wszystko, natarczywie pytając: czy ja jestem dla niego wystarczająco ładna??

Kliknij tutaj i zdobądź demoniczną pewność siebie!

 

Co jakiś czas w mediach robi się bardzo głośno o kolejnej książce czy filmie o szarej myszce uwiedzionej przez nieziemsko przystojnego milionera z problemami. Kolejne wersje bardzo niemal tej samej historii biją rekordy popularności – ale właściwie dlaczego? Co sprawia, że są tak popularne?

Sprawdź, jak poznać faceta jak z romansu!

 

Mogłoby się wydawać, że w czasach powszechnej (i przymusowej) izolacji poznawanie facetów i randkowanie będzie niemożliwe albo bardzo utrudnione… A tymczasem jest zupełnie inaczej. Może i nie pójdziemy teraz na kawę ani do kina… Ale aplikacje randkowe przeżywają prawdziwe oblężenie.

Pobierz najlepsze teksty na Tindera!