Wiecie, co jest największym kłamstwem, w jakie wierzy większość ludzi? „Ja to bym się nie dał tak oszukać”. Serio.

Kliknij tutaj i poznaj sposób na faceta, który jest dupkiem!

 

Dobrym inwestorem nie jest ktoś, kto zawsze dobrze lokuje swoje pieniądze i ma z tych inwestycji ogromne zwroty. Dobrym inwestorem jest przede wszystkim ktoś, kto wie, kiedy pogodzić się ze stratą i wycofać się, gdy jest na to czas. Bardzo podobnie jest w miłości.

Kliknij tutaj i sprawdź, jak poderwać TEGO WŁAŚCIWEGO faceta!

 

Zastanawiałaś się kiedyś, jak zwrócić uwagę faceta, który Ci się podoba? Jak zagadać, by nie wyjść na głupka i by on nie pomyślał sobie od razu „ona czegoś ode mnie chce!” i się nie wystraszył?

Kliknij tutaj i sprawdź, jak poderwać wymarzonego faceta!

 

Kiedy jesteś dziewczyną, zdobywanie matchy i otrzymywanie wiadomości w aplikacjach randkowych nie jest specjalnie trudne… Problem polega na tym, że z większości tak nawiązanych kontaktów zupełnie nic nie wynika.

Kliknij tutaj i poznaj gotowe teksty na Tindera!

 

Czasami bywa tak, że jedziemy samochodem pustą drogą, mając zielone światło na każdym skrzyżowaniu. Czasem jednak skrzyżowanie jest totalnie zakorkowane, trafiamy na same czerwone światła i mamy wrażenie, że praktycznie w ogóle nie posuwamy się do przodu. Podobnie bywa w relacjach.

Kliknij tutaj i sprawdź gotowe przykłady wiadomości!

 

Poznałaś świetnego faceta, kolegujesz się z nim, może nawet wpadł Ci w oko – ale nie jesteś pewna, czy on też postrzega Cię jako kogoś więcej niż tylko koleżankę? Jeśli to brzmi znajomo, czytaj dalej, bo dziś podpowiadam, jak poznać, czy on jest w Tobie zakochany!

Kliknij tutaj i zobacz, jak go zdobyć!

 

Atrakcyjność jest tym, co wydaje nam się oczywistym w przypadku innych osób… i kompletnie nieoczywistym w przypadku nas samych. Z czego to wynika i dlaczego postrzegamy siebie jako osoby mniej atrakcyjne niż jesteśmy w rzeczywistości?

Kliknij tutaj i zdobądź większą pewność siebie!

 

Eksperci żywieniowi, trenerzy personalni i lekarze przez cały czas bombardują nas informacjami na temat nawyków, dzięki którym będziemy żyli długo, zdrowo i szczęśliwie. Nikt jednak nie przekazuje analogicznych informacji na temat związków… Czas to zmienić – oto moja recepta na szczęśliwy związek!

Kliknij tutaj i sprawdź poznaj rozwiązania miłosnych problemów!