Pierwsza randka jest stresującym wydarzeniem (według badań aż dla 78% randkujących singli!), warto więc starać się trochę sobie tego stresu odejmować. Niestety często popełniamy błędy, przez które randka staje się JESZCZE BARDZIEJ STRESUJĄCA dla nas i osoby, z którą się spotykamy.


Znacie kogoś, kto zawsze potrafi wam zepsuć humor? Sprawia, że czujecie się zmęczeni na samą myśl o spotkaniu z nim, zawsze potrafi powiedzieć coś niemiłego albo wywołać awanturę? Jeśli tak, to możliwe, że macie do czynienia z toksyczną osobą.

Kliknij tutaj i poznaj sposób na dupka!

 

Jak to możliwe, że czasem superatrakcyjne osoby nie cieszą się zbytnim powodzeniem, a ich relacje szybko się rozpadają, a z kolei osoby, które na pozór wcale nie są bardzo atrakcyjne, cieszą się ogromnym powodzeniem i ich relacje są bardziej trwałe?

Kliknij tutaj i zobacz, jak zyskać większą pewność siebie!

 

Tym, co najczęściej nas prześladuje, jest opinia innych ludzi. Opinia o tym, że powinniśmy sobie kogoś znaleźć, że ten, kogo sobie znaleźliśmy, nie jest dla nas odpowiedni
, albo o tym, że nie powinien się nam podobać jakiś film czy serial.


Po obejrzeniu Oszusta z Tindera chyba każdy zadaje sobie pytanie, w jaki sposób koleś dosłownie znikąd mógł przekonać tak wiele osób, by te „pożyczały” mu pieniądze (nierzadko same się przez to zadłużając), których ten nigdy nie zamierzał oddać…

Kliknij tutaj i poznaj sposób na faceta, który jest dupkiem!

 

Wiecie, co jest największym kłamstwem, w jakie wierzy większość ludzi? „Ja to bym się nie dał tak oszukać”. Serio.

Kliknij tutaj i poznaj sposób na faceta, który jest dupkiem!

 

Dobrym inwestorem nie jest ktoś, kto zawsze dobrze lokuje swoje pieniądze i ma z tych inwestycji ogromne zwroty. Dobrym inwestorem jest przede wszystkim ktoś, kto wie, kiedy pogodzić się ze stratą i wycofać się, gdy jest na to czas. Bardzo podobnie jest w miłości.

Kliknij tutaj i sprawdź, jak poderwać TEGO WŁAŚCIWEGO faceta!

 

Zastanawiałaś się kiedyś, jak zwrócić uwagę faceta, który Ci się podoba? Jak zagadać, by nie wyjść na głupka i by on nie pomyślał sobie od razu „ona czegoś ode mnie chce!” i się nie wystraszył?

Kliknij tutaj i sprawdź, jak poderwać wymarzonego faceta!