Jak poznać, że on jest w Tobie zakochany

Poznałaś świetnego faceta, kolegujesz się z nim, może nawet wpadł Ci w oko – ale nie jesteś pewna, czy on też postrzega Cię jako kogoś więcej niż tylko koleżankę? Jeśli to brzmi znajomo, czytaj dalej, bo dziś podpowiadam, jak poznać, czy on jest w Tobie zakochany!

Kliknij tutaj i zobacz, jak go zdobyć!

 

Są takie sytuacje, kiedy dość łatwo ocenić, że się komuś podobamy – jeśli facet zagaduje do Ciebie na portalu randkowym albo w klubie, możesz spokojnie założyć, że wpadłaś mu w oko. Ale nie zawsze jest to takie oczywiste. Kiedy poznajesz faceta w bardziej neutralnych warunkach, na przykład na studiach albo w pracy, kontekst czasami nie ułatwia odróżnienia przyjacielskiego zachowania od tego, że facet skrycie się w Tobie podkochuje… Dlatego dziś pokażę Ci kilka ważnych oznak, które zdradzają, że on widzi w Tobie kogoś więcej niż tylko przyjaciółkę!

Nawiązuje komunikację, kiedy jest pijany

Większość z nas ma w głowie małego cenzora, który na co dzień pilnuje, żebyśmy nie powiedzieli zbyt wielu słów, których możemy potem żałować, albo żebyśmy nie zdradzili swoich sekretów. Ale po kilku głębszych ten cenzor zasypia… I zdarza nam się wtedy pisać lub dzwonić do osób, które wzbudzają w nas intensywne emocje. Dlatego jeśli w sobotę w środku nocy dostajesz od „kolegi” niespodziewanego SMS-a, snapa czy telefon, z którego dowiadujesz się, że on CHCIAŁ USŁYSZEĆ TWÓJ GŁOS, chciał SPYTAĆ, CO PORABIASZ i czy może PRZYPADKIEM NIE JESTEŚ NA MIEŚCIE I NIE CHCESZ WYSKOCZYĆ Z NIM NA DRINKA – to wyraźny sygnał, że on intensywnie o Tobie myśli, a teraz kiedy jego wewnętrzny cenzor przysnął, te myśli biorą górę i ujawniają uczucia, o których normalnie wstydzi się albo boi się Ci powiedzieć.

Zaczyna się popisywać

Jeśli podobasz się facetowi, ale traktujesz go tylko jak kumpla, on może chcieć zmienić Twoje wyobrażenie o nim – na przykład na różne sposoby popisując się i podkreślając swoją męskość i atrakcyjność. Będzie się obnosił z tym, że cały weekend spędził na siłowni, albo zaprosi Cię na squasha, żebyś zobaczyła, jaki jest w tym dobry. Wyśle Ci swoje zdjęcie w obcisłej koszulce, niby to pod pozorem zapytania Cię o jakąś modową radę. A kiedy znajdzie się w sytuacji rywalizacji z innymi facetami, zrobi wszystko, żeby wygrać, i upewni się, że to widziałaś.

Szuka powodu, aby Cię dotknąć

Jeśli się komuś skrycie podobasz, to nawet mimo trzymania myśli na wodzy, może mu się czasem zdarzyć, że zdradzi się gestem albo dotykiem. Trochę zbyt długo przytrzyma Twoją dłoń, podając Ci rękę na powitanie. Dotknie Twojego ramienia, kiedy coś mówi. Podając Ci coś, zrobi to tak, żeby musnąć Twoją rękę. Nagle Cię przytuli albo obejmie w jakimś emocjonalnym momencie. Zwłaszcza w momentach ekscytacji czy jakichś silniejszych emocji facet może się zdradzić z łatwiejszymi do zauważenia gestami.

Wizualizuje Was jako parę

Najlepszym dowodem na to, że facet myśli o tym, jak by to było, gdybyście byli razem, jest to… że o tym mówi. Może się to objawiać na przykład żartami w stylu „gdybym był Twoim facetem, pewnie po pierwszej kłótni zakopałabyś mnie w lesie” albo „mie mógłbym być z Tobą w związku, za bardzo bałbym się, że się rozstaniemy i przestaniesz mnie lubić”. Żarty w tym stylu w pewnym sensie mają sprawdzić Twoją reakcję na wizję bycia z nim. Ale jednocześnie facet może też chcieć zaimplementować Ci tę myśl w głowie, oswoić Cię z taką wizją.

Dziwnie się zachowuje, kiedy jesteś w towarzystwie innych facetów

A zwłaszcza, kiedy zachowujesz się przy nich swobodnie, żartujesz z nimi, flirtujesz czy w jakiś subtelny sposób ich dotykasz. Z jednej strony targają nim emocje, zazdrość, bezsilność, wkurzenie. Ale z drugiej strony nie może ich wyrazić ani mieć do Ciebie pretensji, bo w końcu nie jesteś jego dziewczyną… Trudno jednak całkowicie ukryć takie emocje, dlatego on może się dziwne zachowywać, stać się uszczypliwy dla facetów, z którymi w ten sposób rozmawiasz, przez resztę dnia być dziwnie milczący albo na różne inne sposoby zdradzać, że czuje się niekomfortowo. Może też podpytywać Cię o swoją „konkurencję” – czy się z kimś spotykasz, czy ten koleś z działu IT Ci się podoba, co myślisz o tym facecie, z którym rozmawiałaś rano.

Szuka okazji do bycia sam na sam

Facet, któremu wpadłaś w oko, będzie szukał okazji, żeby znaleźć się z Tobą sam na sam. Nie zawsze od razu zaprosi Cię na randkę, bo może być nieśmiały albo niepewny, jak zareagujesz… Ale będzie starał się stworzyć „neutralne” sytuacje, w których będziecie przez chwilę sami. Kiedy na studiach macie robić jakiś projekt w parach, zadba o to, żeby być Twoją parą. Zaproponuje, żebyś poszła z nim do kina albo na koncert, bo jego kolega jednak nie może, a bilety już są kupione. Jeśli z jakichś względów boi się zaprosić Cię na prawdziwą randkę, będzie wymyślał różne inne dziwne powody i sytuacje, żeby spotkać się z Tobą sam na sam.

Co więc, jeśli zauważyłaś tego typu oznaki u „kolegi”, który Ci się podoba, ale on nie wykonuje żadnego konkretnego kroku, żeby zaprosić Cię na randkę? Nie czekaj w nieskończoność, aż się odważy! Spróbuj go ośmielić – o tym, jak to zrobić, piszę więcej w tym tekście.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.