Sekrety Udanego Związku

Jeśli czujesz, że Twój związek się wypala, ten poradnik pomoże Ci rozprawić się z najczęstszymi przyczynami problemów – od codziennych trudności w komunikacji, aż po sprawy, które podkopują fundamenty Twojego związku, takie jak zazdrość, zdrada, kłótnie, rutyna, brak zaangażowania. Kurs składa się z 25 lekcji, dodatkowo wersji audio oraz wersji wideo całego kursu, wywiadu z mężczyznami na temat związków i idealnych cech partnerki oraz e-booka „Listy do A.”, w którym odpowiadam na najczęstsze problemy moich Czytelniczek z facetami.

Jak odzyskać faceta

Jeśli rozstałaś się z facetem, ale wciąż go kochasz i chciałabyś go odzyskać, w tym poradniku znajdziesz proste wskazówki, dzięki którym krok po kroku zbliżysz się do swojego Eks, na nowo go w sobie rozkochasz i zbudujesz z nim nowy, silniejszy związek. Kurs składa się z 25 lekcji, dodatkowo wersji audio oraz wersji wideo pełnego kursu, osobistego coachingu ze mną „Droga do szczęścia” oraz dodatkowej lekcji „Eliksir Miłości” zwierającej odpowiedź na pytanie: czego tak naprawdę pragną mężczyźni i z jakimi kobietami chcą się wiązać.

Zostań jego obsesją

Jeśli do Waszej sypialni wkradła się rutyna, jeśli nie do końca potraficie mówić o swoich pragnieniach, jeśli nie czujesz się już atrakcyjna dla swojego mężczyzny, jeśli chciałabyś wprowadzić w Wasz związek powiew świeżości albo w subtelny, ale bardzo skuteczny sposób pokazać partnerowi, jak zaspokoić Twoje potrzeby – ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Kurs składa się z 10 lekcji, dodatkowo wersji audio oraz wersji wideo całego kursu, zestawu najważniejszych przykazań, wywiadu z mężczyznami i e-booka ze wskazówkami, dzięki którym podkręcisz atmosferę.