Hej, tu Ania Szlęzak!

Jestem autorką najpopularniejszego kanału o tematyce relacji damsko-męskich na YouTube. Obecnie kanał ma już 365,000 subskrybentów, a moje filmy obejrzano już ponad 56,000,000 razy!

Jestem absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracując jako dziennikarka, zajmowałam się tematami z obszaru relacji damsko-męskich, a owocem tego zainteresowania była moja pierwsza książka Jak zatrzymać faceta, która od kilku lat jest bestsellerem w kategorii poradników.
Od zawsze fascynowały mnie związki, relacje i komunikacja między kobietami i mężczyznami. Odkąd pamiętam, ludzie zgłaszali się do mnie po poradę ze swoimi problemami w relacjach z płcią przeciwną.
Dziś jestem autorką 4 poradników dla kobiet. Każdego dnia staram się szukać rozwiązań dla problemów, jakie trapią tysiące ludzi w ich związkach. Wsłuchuję się w historie osób takich jak Ty, cały czas pogłębiam swoją wiedzę o relacjach damsko-męskich i chcę się dzielić swoimi odkryciami w postaci przystępnych, praktycznych wskazówek. Jeśli tego właśnie potrzebujesz, jesteś w dobrym miejscu!

Byłam prowadzącą programów telewizyjnych takich jak, Śluby świata w TVN Style, czy „Kocham, Przepraszam, Dziękuję” na TV4. Często byłam też gościem różnych programów telewizyjnych, gdzie byłam zapraszana w roli eksperta od relacji damsko-męskich. 

Obecnie jestem w trakcie 4 letniego kursu całościowego z psychoterapii indywidualnej i terapii rodzin, oraz kursu z psychoterapii par.

4

Napisane książki

160,000

Aktywnych czytelniczek Newslettera

365,000

Subskrypcji na YouTube

56,000,000

Tyle wyświetleń wygenerowały już moje filmy