Po obejrzeniu Oszusta z Tindera chyba każdy zadaje sobie pytanie, w jaki sposób koleś dosłownie znikąd mógł przekonać tak wiele osób, by te „pożyczały” mu pieniądze (nierzadko same się przez to zadłużając), których ten nigdy nie zamierzał oddać…

Kliknij tutaj i poznaj sposób na faceta, który jest dupkiem!

 

Kiedy jesteś dziewczyną, zdobywanie matchy i otrzymywanie wiadomości w aplikacjach randkowych nie jest specjalnie trudne… Problem polega na tym, że z większości tak nawiązanych kontaktów zupełnie nic nie wynika.

Kliknij tutaj i poznaj gotowe teksty na Tindera!

 

Jeżeli ktoś zapytałby mnie, co najbardziej zrewolucjonizowało rynek randkowy w ciągu ostatnich lat, bez wahania odpowiedziałabym, że aplikacje randkowe. Ale niestety każda rewolucja ma swoje trupy w szafie – i nie inaczej jest w przypadku Tindera i podobnych aplikacji.

Kliknij tutaj i sprawdź gotowe teksty na Tindera!

 

Mogłoby się wydawać, że w czasach powszechnej (i przymusowej) izolacji poznawanie facetów i randkowanie będzie niemożliwe albo bardzo utrudnione… A tymczasem jest zupełnie inaczej. Może i nie pójdziemy teraz na kawę ani do kina… Ale aplikacje randkowe przeżywają prawdziwe oblężenie.

Pobierz najlepsze teksty na Tindera!

 

Randkując w internecie, można trafić na różnych ludzi – także na takich, z którymi lepiej się nie umawiać. Chociaż (prawdopodobnie) większość facetów, jakich spotkasz w necie, jest raczej normalna, to mogą się wśród nich zdarzyć tacy, których lepiej unikać. Warto wiedzieć, jak ich rozpoznać!

Kliknij i poznaj sposób na problemy z facetami!