Atrakcyjność jest tym, co wydaje nam się oczywistym w przypadku innych osób… i kompletnie nieoczywistym w przypadku nas samych. Z czego to wynika i dlaczego postrzegamy siebie jako osoby mniej atrakcyjne niż jesteśmy w rzeczywistości?

Kliknij tutaj i zdobądź większą pewność siebie!

 

Od małego w domu rodzinnym, przedszkolu czy szkole, wszyscy mówią nam, że trzeba być dobrą i grzeczną. I że dziewczynce pewnych rzeczy nie wypada robić. Wprowadzenie tej zasady w życie powoduje, że dorośli chwalą nas i klepią po głowie. Problem pojawia się, kiedy same stajemy się dorosłe…

Kliknij tutaj i zdobądź większą pewność siebie!

 

Czy pamiętasz swoje dzieciństwo? Okazuje się, że czas warto się do niego cofnąć, bo mogło się zdarzyć, że nasi rodzice oprócz genów przekazali nam specyficzne style przywiązania, które mogą później determinować nasze związki w dorosłym życiu…

Kliknij i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

Miłość w wieku nastoletnim jest jak pierwsza jazda samochodem. Nie mamy pojęcia co robimy, jesteśmy zdenerwowani, zestresowani, popełniamy błąd za błędem, ale z drugiej strony czujemy, że to, co robimy, jest ekscytujące i fajne.

Kliknij tutaj i zobacz, jak go oczarować!

 

Zdarzyło Ci się kiedyś, że spotykałaś się ze świetnym, atrakcyjnym facetem, wszystko szło w dobrą stronę… aż pewnego dnia w Twojej głowie odezwał się ten niepokojący głos, który zepsuł wszystko, natarczywie pytając: czy ja jestem dla niego wystarczająco ładna??

Kliknij tutaj i zdobądź demoniczną pewność siebie!