Jak poznać, że mu się podobasz? To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie, kiedy dookoła nas kręci się jakiś facet, którego intencji nie jesteśmy w stanie do końca rozczytać. Problem w tym, że samo podobanie się komuś nie oznacza automatycznie, że on chce czegoś więcej…

Kliknij tutaj i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!

 

Czy wiecie, że bycie singlem i szukanie miłości jest trochę jak jazda samochodem? Są dwa typy ludzi, którzy jeżdżą samochodem. Typ pierwszy to ludzie, którzy chcą się dostać z punktu A do punktu B i całą podróż traktują jak zło konieczne…

Kliknij i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!

 

Zastanawiałaś się kiedyś, na co zwracają uwagę mężczyźni, kiedy poznają kobietę? Co przyciąga ich uwagę, kiedy po raz pierwszy spojrzą na dziewczynę? O tym, czy ktoś uzna Cię za atrakcyjną i da Ci szansę, często decydują sekundy – warto więc wiedzieć, co przyciąga uwagę facetów!

Kliknij i poznaj sztukę flirtu!

 

Czy wiesz, że możesz odepchnąć i zniechęcić do siebie faceta JEDNYM GESTEM? Według teorii 7/38/55 słowa stanowią zaledwie 7% tego, co przekazujesz swojemu rozmówcy, 38% komunikatu kryje się w tonie głosu, a aż 55% stanowią gesty i mowa ciała!

Kliknij i zdobądź większą pewność siebie!

 

My, kobiety, nie lubimy działać wprost. Często dostaję od Czytelniczek pytania w stylu: jak do niego zagadać, żeby nie myślał, że go podrywam? Jak go zainteresować, żeby nie domyślił się, że mi się podoba? Jak mu to powiedzieć, ale tak, żebym nie musiała mu tego mówić?

Kliknij i sprawdź, jak do niego zagadać!