Kojarzysz pary, które są razem od lat, biorą ślub… a potem trzy miesiące później biorą rozwód? Często chodzi o to, że do siebie nie pasowali i mieli różne wizje wspólnego życia. Ale dlaczego to wychodzi tak późno? I jak szybko rozpoznać, że do siebie nie pasujecie?

Kliknij tutaj i sprawdź, jak znaleźć WŁAŚCIWEGO faceta!

 

Zdarzyło Ci się kiedyś, że rozmowa z facetem utknęła w martwym punkcie? Podtrzymanie rozmowy z kimś, kogo dopiero poznajesz, może się wydawać trudne… Możesz mieć wrażenie, że wyczerpały Wam się tematy, mieć problem ze znalezieniem jakiegoś punktu zaczepienia albo po prostu być wobec siebie zbyt krytyczna.

Kliknij tutaj i sprawdź gotowe SMS-y do faceta!

 

Jak poznać, że mu się podobasz? To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie, kiedy dookoła nas kręci się jakiś facet, którego intencji nie jesteśmy w stanie do końca rozczytać. Problem w tym, że samo podobanie się komuś nie oznacza automatycznie, że on chce czegoś więcej…

Kliknij tutaj i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!

 

Czy wiecie, że bycie singlem i szukanie miłości jest trochę jak jazda samochodem? Są dwa typy ludzi, którzy jeżdżą samochodem. Typ pierwszy to ludzie, którzy chcą się dostać z punktu A do punktu B i całą podróż traktują jak zło konieczne…

Kliknij i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!

 

Zastanawiałaś się kiedyś, na co zwracają uwagę mężczyźni, kiedy poznają kobietę? Co przyciąga ich uwagę, kiedy po raz pierwszy spojrzą na dziewczynę? O tym, czy ktoś uzna Cię za atrakcyjną i da Ci szansę, często decydują sekundy – warto więc wiedzieć, co przyciąga uwagę facetów!

Kliknij i poznaj sztukę flirtu!