Zastanawiałaś się kiedyś, jak zwrócić uwagę faceta, który Ci się podoba? Jak zagadać, by nie wyjść na głupka i by on nie pomyślał sobie od razu „ona czegoś ode mnie chce!” i się nie wystraszył?

Kliknij tutaj i sprawdź, jak poderwać wymarzonego faceta!

 

Kiedy jesteś dziewczyną, zdobywanie matchy i otrzymywanie wiadomości w aplikacjach randkowych nie jest specjalnie trudne… Problem polega na tym, że z większości tak nawiązanych kontaktów zupełnie nic nie wynika.

Kliknij tutaj i poznaj gotowe teksty na Tindera!

 

Kojarzysz pary, które są razem od lat, biorą ślub… a potem trzy miesiące później biorą rozwód? Często chodzi o to, że do siebie nie pasowali i mieli różne wizje wspólnego życia. Ale dlaczego to wychodzi tak późno? I jak szybko rozpoznać, że do siebie nie pasujecie?


Zdarzyło Ci się kiedyś, że rozmowa z facetem utknęła w martwym punkcie? Podtrzymanie rozmowy z kimś, kogo dopiero poznajesz, może się wydawać trudne… Możesz mieć wrażenie, że wyczerpały Wam się tematy, mieć problem ze znalezieniem jakiegoś punktu zaczepienia albo po prostu być wobec siebie zbyt krytyczna.


Jak poznać, że mu się podobasz? To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie, kiedy dookoła nas kręci się jakiś facet, którego intencji nie jesteśmy w stanie do końca rozczytać. Problem w tym, że samo podobanie się komuś nie oznacza automatycznie, że on chce czegoś więcej…

Kliknij tutaj i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!