My, kobiety, nie lubimy działać wprost. Często dostaję od Czytelniczek pytania w stylu: jak do niego zagadać, żeby nie myślał, że go podrywam? Jak go zainteresować, żeby nie domyślił się, że mi się podoba? Jak mu to powiedzieć, ale tak, żebym nie musiała mu tego mówić?

Kliknij i sprawdź, jak do niego zagadać!

 

Co jakiś czas w mediach robi się bardzo głośno o kolejnej książce czy filmie o szarej myszce uwiedzionej przez nieziemsko przystojnego milionera z problemami. Kolejne wersje bardzo niemal tej samej historii biją rekordy popularności – ale właściwie dlaczego? Co sprawia, że są tak popularne?

Sprawdź, jak poznać faceta jak z romansu!

 

Próbowałaś kiedyś zapytać swojego faceta o to, w którym dokładnie momencie się w Tobie zakochał? Jest spora szansa, że miałby trudności ze wskazaniem takiej chwili… To, jak zakochują się mężczyźni, jest nieco bardziej skomplikowane i trudno wskazać konkretny moment, w którym to się dzieje!

Rozkochaj go przy pomocy SMS-ów!

 

Czy w dzisiejszych czasach związki wyglądają inaczej niż jeszcze 20 albo 30 lat temu? Czy nasi rodzice i dziadkowie mieli pod tym względem łatwiej od nas… czy może było im trudniej? Przyjrzyjmy się tym różnicom i temu, jak technologia wpływa na nasze bliskie relacje!

Kliknij i poznaj rozwiązania problemów w związkach!

 

Jak myślisz, jak ważny jest Twój opis na Tinderze? Nie da się ukryć, że faceci zwracają największą uwagę na zdjęcia – ale o ile zdjęcia przyciągają uwagę mężczyzn, o tyle opis jest w stanie ją zatrzymać nieco dłużej i nadać ton Waszej pierwszej rozmowie.

Kliknij i poznaj najlepsze teksty na Tindera!