Dobrym inwestorem nie jest ktoś, kto zawsze dobrze lokuje swoje pieniądze i ma z tych inwestycji ogromne zwroty. Dobrym inwestorem jest przede wszystkim ktoś, kto wie, kiedy pogodzić się ze stratą i wycofać się, gdy jest na to czas. Bardzo podobnie jest w miłości.

Kliknij tutaj i sprawdź, jak poderwać TEGO WŁAŚCIWEGO faceta!

 

Złe wybory towarzyszą nam przez całe życie. Czy to wybór słabego filmu na wieczór, podkład, który się warzy, czy facet, który potrafi nam zniszczyć życie. Jak uchronić się przed tym ostatnim? Jakich facetów unikać?

Kliknij tutaj i sprawdź, jak poznać WŁAŚCIWEGO faceta!

 

Kojarzysz pary, które są razem od lat, biorą ślub… a potem trzy miesiące później biorą rozwód? Często chodzi o to, że do siebie nie pasowali i mieli różne wizje wspólnego życia. Ale dlaczego to wychodzi tak późno? I jak szybko rozpoznać, że do siebie nie pasujecie?

Kliknij tutaj i sprawdź, jak znaleźć WŁAŚCIWEGO faceta!

 

Wiecie, jaki jest największy problem z bumerangiem? Taki, że pomimo tego, że go rzucimy, on i tak wraca – i wali nas z całej siły w głowę, kiedy się tego nie spodziewamy. Ten sam problem dotyczy facetów, przez których ciągle zastanawiamy się: czy mu zależy??

Kliknij tutaj i sprawdź gotowe SMS-y do faceta!

 

Jak dać komuś kosza? To niesamowite, że coś, co może się wydawać bardzo proste, wymaga niesamowitego wysiłku. Teoretycznie to tylko powiedzenie na głos „hej, nie jestem zainteresowana” – ale w praktyce to przebiegnięcie maratonu emocjonalnego…

Kliknij tutaj i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!