Zerwanie jest jak wchodzenie do zimnego basenu – nigdy nie jest przyjemne i żadna metoda nie jest tak naprawdę dobra. Dlatego dzisiaj podpowiem Ci, jak najlepiej podejść do tego trudnego tematu.

Kliknij i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

Jeśli zapytałabym Was, która scena z Love Actually jest najbardziej romantyczna, pewnie wielu z Was wskazałoby pamiętną scenę z kartkami… I nie sposób się dziwić! Przystojny facet przychodzi do kobiety w święta wyznać jej miłość! Robi to w oryginalny, romantyczny sposób, w tle gra kolęda…

Kliknij i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

Co jakiś czas w mediach robi się bardzo głośno o kolejnej książce czy filmie o szarej myszce uwiedzionej przez nieziemsko przystojnego milionera z problemami. Kolejne wersje bardzo niemal tej samej historii biją rekordy popularności – ale właściwie dlaczego? Co sprawia, że są tak popularne?

Sprawdź, jak poznać faceta jak z romansu!

 

Są takie związki, o które warto walczyć, nawet gdy coś idzie nie tak… Ale są i takie, z których trzeba jak najszybciej uciekać. Dziś przyjrzymy się destrukcyjnej relacji, w której partner próbuje Tobą manipulować, stosując tzw. gaslighting.

Poznaj miłosne rozwiązania na problemy z facetami!

 

Często dostaję od moich Czytelniczek wiadomości z pytaniem: dlaczego mój facet jest taki popieprzony? Kiedy coś w naszym życiu idzie nie tak, łatwo jest szukać winy w innych… Ale co, jeśli to Ty jesteś problemem?

Kliknij i poznaj sposób na problemy z facetami!