To tylko dwa proste słowa, a jednak wymówienie ich jest trudniejsze niż bieg w maratonie… Jak wyznać miłość i powiedzieć tej wyjątkowej osobie: KOCHAM CIĘ?

Kliknij tutaj i poznaj sekrety flirtu!

 

Ku mojemu przerażeniu zauważyłam, że ostatnio dostaję dużo wiadomości od dziewczyn, które pytają mnie, czy powinny iść na pierwszą randkę… do faceta do domu. Albo zaprosić go do siebie. Zanim to zrobisz, przeczytaj ten tekst – bo pierwsza randka w domu to nie najlepszy pomysł…

Kliknij tutaj i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

udana randka

Chodzenie na randki jest jak granie w ruletkę – możemy wygrać milion dolarów… albo możemy przegrać wszystko. W grach losowych nasze szanse są raczej marne, ale w przypadku randek można oszukać system – dlatego dziś pokażę Ci, co robić, by randka była udana!

Chcesz mieć udaną randkę? Kliknij i poznaj sztukę flirtu!

 

Kto płaci na randce? Czy zawsze facet powinien pierwszy sięgnąć po rachunek? A może każdy powinien zapłacić za siebie? Ten mały szczegół na pierwszych randkach potrafi urosnąć do rozmiaru prawdziwego problemu – dlatego dziś poszukamy najlepszej odpowiedzi na pytanie, kto płaci na randce.

Wybierasz się na randkę? Kliknij i poznaj sekrety flirtu!

 

Wiesz, że każdego dnia marnujesz okazje do poznania kogoś wyjątkowego? Los nieustannie podsuwa Ci okazje do nawiązywania znajomości z mężczyznami… Ale prawdopodobnie tak jak większość ludzi nawet nie zwracasz na nie uwagi!

Chcesz kogoś poznać? Kliknij TUTAJ i sprawdź, jak to zrobić!