udana randka

Chodzenie na randki jest jak granie w ruletkę – możemy wygrać milion dolarów… albo możemy przegrać wszystko. W grach losowych nasze szanse są raczej marne, ale w przypadku randek można oszukać system – dlatego dziś pokażę Ci, co robić, by randka była udana!

Chcesz mieć udaną randkę? Kliknij i poznaj sztukę flirtu!

 

Kto płaci na randce? Czy zawsze facet powinien pierwszy sięgnąć po rachunek? A może każdy powinien zapłacić za siebie? Ten mały szczegół na pierwszych randkach potrafi urosnąć do rozmiaru prawdziwego problemu – dlatego dziś poszukamy najlepszej odpowiedzi na pytanie, kto płaci na randce.

Wybierasz się na randkę? Kliknij i poznaj sekrety flirtu!

 

Wiesz, że każdego dnia marnujesz okazje do poznania kogoś wyjątkowego? Los nieustannie podsuwa Ci okazje do nawiązywania znajomości z mężczyznami… Ale prawdopodobnie tak jak większość ludzi nawet nie zwracasz na nie uwagi!

Chcesz kogoś poznać? Kliknij TUTAJ i sprawdź, jak to zrobić!

 

czy on się ciebie wstydzi

Jak bardzo współczesne randki różnią się od tych, na które chodzili nasi rodzice albo dziadkowie? Jak zmieniło się randkowanie przez ostatnich kilkadziesiąt, a nawet kilkanaście lat? Z wiadomości, jakie od was dostaję, można by wywnioskować, że dziś randkowanie stało się dużo trudniejsze…

Szukasz faceta w sieci? Kliknij TUTAJ po wskazówki!

 

„Poszłam z nim do łóżka na pierwszej randce… Co teraz i czy da się to naprawić?” – to jeden z częstych tematów wiadomości, jakie przychodzą na moją skrzynkę. Czy seks na pierwszej randce do błąd? I czy automatycznie rujnuje wszelkie szanse na związek?

Kliknij tutaj i poznaj przykłady pikantnych SMS-ów!