Pierwsza randka jest stresującym wydarzeniem (według badań aż dla 78% randkujących singli!), warto więc starać się trochę sobie tego stresu odejmować. Niestety często popełniamy błędy, przez które randka staje się JESZCZE BARDZIEJ STRESUJĄCA dla nas i osoby, z którą się spotykamy.


Jak to możliwe, że czasem superatrakcyjne osoby nie cieszą się zbytnim powodzeniem, a ich relacje szybko się rozpadają, a z kolei osoby, które na pozór wcale nie są bardzo atrakcyjne, cieszą się ogromnym powodzeniem i ich relacje są bardziej trwałe?

Kliknij tutaj i zobacz, jak zyskać większą pewność siebie!

 

 To tylko dwa proste słowa, a jednak wymówienie ich jest trudniejsze niż bieg w maratonie… Jak wyznać miłość i powiedzieć tej wyjątkowej osobie: KOCHAM CIĘ?

Kliknij tutaj i poznaj sekrety flirtu!

 

Ku mojemu przerażeniu zauważyłam, że ostatnio dostaję dużo wiadomości od dziewczyn, które pytają mnie, czy powinny iść na pierwszą randkę… do faceta do domu. Albo zaprosić go do siebie. Zanim to zrobisz, przeczytaj ten tekst – bo pierwsza randka w domu to nie najlepszy pomysł…

Kliknij tutaj i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

udana randka

Chodzenie na randki jest jak granie w ruletkę – możemy wygrać milion dolarów… albo możemy przegrać wszystko. W grach losowych nasze szanse są raczej marne, ale w przypadku randek można oszukać system – dlatego dziś pokażę Ci, co robić, by randka była udana!

Chcesz mieć udaną randkę? Kliknij i poznaj sztukę flirtu!