Zerwanie jest jak wchodzenie do zimnego basenu – nigdy nie jest przyjemne i żadna metoda nie jest tak naprawdę dobra. Dlatego dzisiaj podpowiem Ci, jak najlepiej podejść do tego trudnego tematu.

Kliknij i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

Rozstanie to zazwyczaj nic przyjemnego… Ale czy tego chcemy, czy nie, to naturalna część życia i relacji damsko-męskich – prędzej czy później rozstanie z ukochaną osobą przydarza się prawie każdemu. Jak poradzić sobie z rozstaniem i pomóc sobie je przetrwać?

Kliknij tutaj i zobacz, jakich błędów unikać po rozstaniu!

 

Rozstałaś się ze swoim facetem, ale wciąż za nim tęsknisz i nie możesz przestać o nim myśleć? Jesteś już tym zmęczona i zastanawiasz się, jak o nim zapomnieć? W tym tekście podpowiem Ci, dlaczego wciąż o nim myślisz i co możesz zrobić, by przestać.

Kliknij tutaj i poznaj największe błędy po rozstaniu!

 

Czy przyjaźń z eks jest możliwa? Po rozstaniu wiele osób używa formułki „zostańmy przyjaciółmi” – ale czy rzeczywiście takie są ich intencje? I czy przyjaźń z eks ma sens?

Chcesz go odzyskać? Kliknij TUTAJ!

 

Jak zerwać z facetem? Wydawałoby się, że to całkiem proste, ale nie zawsze tak jest. Jeśli zastanawiasz się, jak z nim zerwać, żeby za bardzo go nie zranić, nie wyjść na jędzę, ale jednocześnie skutecznie raz na zawsze zakończyć związek – ten tekst jest dla Ciebie!

Chcesz go odzyskać? Zobacz, co do niego napisać!