Stara miłość nie rdzewieje – powrót do Ex nawet mimo upływu lat i wielu rzeczy, jakie wydarzyły się w międzyczasie, jest możliwy. Czy zawsze? Oczywiście, że nie. Są jednak sytuacje, kiedy powrót do Ex jest jak najbardziej możliwy – i o nich chcę dziś opowiedzieć.

Kliknij tutaj i poznaj najlepsze SMS-y do Ex!

 

Kiedy myślimy o związkach i miłości, najczęściej rozróżniamy dwie skrajności. Jedna – to kiedy poznajemy kogoś i od razu staje się on miłością naszego życia, a druga – kiedy wpadamy w toksyczny związek z kimś, kto źle nas traktuje. Ale co znajduje się pomiędzy tymi skrajnościami?

Kliknij tutaj i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!

 

Zerwanie jest jak wchodzenie do zimnego basenu – nigdy nie jest przyjemne i żadna metoda nie jest tak naprawdę dobra. Dlatego dzisiaj podpowiem Ci, jak najlepiej podejść do tego trudnego tematu.

Kliknij i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

Rozstanie to zazwyczaj nic przyjemnego… Ale czy tego chcemy, czy nie, to naturalna część życia i relacji damsko-męskich – prędzej czy później rozstanie z ukochaną osobą przydarza się prawie każdemu. Jak poradzić sobie z rozstaniem i pomóc sobie je przetrwać?

Kliknij tutaj i zobacz, jakich błędów unikać po rozstaniu!

 

Rozstałaś się ze swoim facetem, ale wciąż za nim tęsknisz i nie możesz przestać o nim myśleć? Jesteś już tym zmęczona i zastanawiasz się, jak o nim zapomnieć? W tym tekście podpowiem Ci, dlaczego wciąż o nim myślisz i co możesz zrobić, by przestać.

Kliknij tutaj i poznaj największe błędy po rozstaniu!