jak nie pisać do faceta

SMS-y to świetna rzecz – często przydają się w relacjach damsko-męskich i mogą stanowić wygodne narzędzie flirtu. Ale warto pamiętać też o tym, że to bardzo specyficzna forma komunikacji i że niesie ze sobą pewne zagrożenia… Zobacz, jak NIE PISAĆ do faceta!

Kliknij tutaj i sprawdź przykłady dobrych SMS-ów do faceta!

 

Chyba każda kobieta kiedyś była w takiej sytuacji – poznajesz fajnego faceta, przez chwilę do siebie piszecie… i nagle on zupełnie bez ostrzeżenia wysyła Ci zdjęcie swojej parówki. Albo pełną podtekstów wiadomość, z której aż wylewają się seksualne aluzje. Jak na to zareagować?

Kliknij tutaj i poznaj gotowe przykłady SMS-ów!

 

dlaczego on nie dzwoni

Poznałaś faceta, umówiliście się na randkę, wszystko szło świetnie i byłaś przekonana, że ta znajomość zmierza w dobrą stronę… a nagle on przestaje się odzywać. Nie dzwoni, nie odpisuje na Twoje SMS-y, nie ma czasu się spotkać… Dlaczego on nie odpisuje?

Kliknij TUTAJ i pobierz darmowego e-booka: 10 SMS-ów na rozkochanie faceta!

 

Czy komplementy są przeznaczone tylko dla kobiet? Oczywiście, że nie! Mężczyźni też lubią je dostawać i cieszą się, kiedy ktoś ich docenia. Dlatego dzisiaj pokażę Ci 3 rodzaje komplementów, które chciałby usłyszeć każdy facet.

Kliknij TUTAJ i poznaj sekrety flirtu!

 

SMS-y to świetne narzędzie flirtu i wiele można nimi osiągnąć w relacjach damsko-męskich. Ale równie bardzo można sobie też zaszkodzić, jeśli bez zastanowienia piszesz byle co do mężczyzny, który Ci się podoba… Dlatego dzisiaj pokażę Ci najgorsze SMS-y do faceta.

Chcesz wiedzieć, czego nie pisać i jak go oczarować SMS-em? Kliknij TUTAJ!