Czasami bywa tak, że jedziemy samochodem pustą drogą, mając zielone światło na każdym skrzyżowaniu. Czasem jednak skrzyżowanie jest totalnie zakorkowane, trafiamy na same czerwone światła i mamy wrażenie, że praktycznie w ogóle nie posuwamy się do przodu. Podobnie bywa w relacjach.

Kliknij tutaj i sprawdź gotowe przykłady wiadomości!

 

Byłaś kiedyś w sytuacji, kiedy teoretycznie masz dobry kontakt z facetem, piszecie ze sobą i powinniście dążyć do randek, ale nagle wszystko staje się mgliste? Jego odpowiedzi są ogólnikowe, możliwość spotkania niby jest, ale jej nie ma, a on odpisuje wolno, jakby miał internet na korbkę…


Zdarzyło Ci się kiedyś, że rozmowa z facetem utknęła w martwym punkcie? Podtrzymanie rozmowy z kimś, kogo dopiero poznajesz, może się wydawać trudne… Możesz mieć wrażenie, że wyczerpały Wam się tematy, mieć problem ze znalezieniem jakiegoś punktu zaczepienia albo po prostu być wobec siebie zbyt krytyczna.


Gdyby 20 lat temu, kiedy narodziło się SMS-owanie, spisać podstawowe zasady pisania SMS-ów, żylibyśmy w lepszym świecie… Bo od tego czasu narosło mnóstwo dziwnych zwyczajów i „przykazań”, które tylko utrudniają sprawę.

Kliknij i sprawdź gotowe wiadomości do faceta!

 

jak nie pisać do faceta

SMS-y to świetna rzecz – często przydają się w relacjach damsko-męskich i mogą stanowić wygodne narzędzie flirtu. Ale warto pamiętać też o tym, że to bardzo specyficzna forma komunikacji i że niesie ze sobą pewne zagrożenia… Zobacz, jak NIE PISAĆ do faceta!

Kliknij tutaj i sprawdź przykłady dobrych SMS-ów do faceta!