Byłaś kiedyś w sytuacji, kiedy teoretycznie masz dobry kontakt z facetem, piszecie ze sobą i powinniście dążyć do randek, ale nagle wszystko staje się mgliste? Jego odpowiedzi są ogólnikowe, możliwość spotkania niby jest, ale jej nie ma, a on odpisuje wolno, jakby miał internet na korbkę…

Kliknij tutaj i sprawdź gotowe SMS-y do faceta!

 

Zdarzyło Ci się kiedyś, że rozmowa z facetem utknęła w martwym punkcie? Podtrzymanie rozmowy z kimś, kogo dopiero poznajesz, może się wydawać trudne… Możesz mieć wrażenie, że wyczerpały Wam się tematy, mieć problem ze znalezieniem jakiegoś punktu zaczepienia albo po prostu być wobec siebie zbyt krytyczna.

Kliknij tutaj i sprawdź gotowe SMS-y do faceta!

 

Gdyby 20 lat temu, kiedy narodziło się SMS-owanie, spisać podstawowe zasady pisania SMS-ów, żylibyśmy w lepszym świecie… Bo od tego czasu narosło mnóstwo dziwnych zwyczajów i „przykazań”, które tylko utrudniają sprawę.

Kliknij i sprawdź gotowe wiadomości do faceta!

 

jak nie pisać do faceta

SMS-y to świetna rzecz – często przydają się w relacjach damsko-męskich i mogą stanowić wygodne narzędzie flirtu. Ale warto pamiętać też o tym, że to bardzo specyficzna forma komunikacji i że niesie ze sobą pewne zagrożenia… Zobacz, jak NIE PISAĆ do faceta!

Kliknij tutaj i sprawdź przykłady dobrych SMS-ów do faceta!

 

Chyba każda kobieta kiedyś była w takiej sytuacji – poznajesz fajnego faceta, przez chwilę do siebie piszecie… i nagle on zupełnie bez ostrzeżenia wysyła Ci zdjęcie swojej parówki. Albo pełną podtekstów wiadomość, z której aż wylewają się seksualne aluzje. Jak na to zareagować?

Kliknij tutaj i poznaj gotowe przykłady SMS-ów!