Eksperci żywieniowi, trenerzy personalni i lekarze przez cały czas bombardują nas informacjami na temat nawyków, dzięki którym będziemy żyli długo, zdrowo i szczęśliwie. Nikt jednak nie przekazuje analogicznych informacji na temat związków… Czas to zmienić – oto moja recepta na szczęśliwy związek!

Kliknij tutaj i sprawdź poznaj rozwiązania miłosnych problemów!

 

Bardzo często, kiedy słyszę narzekania innych ludzi na różne sytuacje w ich związkach, pytam: a co do tej pory zrobiliście, żeby to zmienić? Co zaskakujące, najczęstszą odpowiedzią na to pytanie jest: NIC. Związki jednak same się nie naprawiają – dlatego dziś podpowiadam, jak naprawić relację.

Kliknij tutaj i poznaj rozwiązania miłosnych problemów

 

Kiedy myślimy o związkach i miłości, najczęściej rozróżniamy dwie skrajności. Jedna – to kiedy poznajemy kogoś i od razu staje się on miłością naszego życia, a druga – kiedy wpadamy w toksyczny związek z kimś, kto źle nas traktuje. Ale co znajduje się pomiędzy tymi skrajnościami?

Kliknij tutaj i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!

 

Czy wiesz, że czasami jeden niewłaściwy prezent może być tym, co przeleje czarę goryczy w związku? Brzmi absurdalnie? A jednak analizując historie nieudanych związków, zauważyłam, że nietrafione prezenty były często poruszanym tematem…

Kliknij i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!

 

Czy wiecie, że bycie singlem i szukanie miłości jest trochę jak jazda samochodem? Są dwa typy ludzi, którzy jeżdżą samochodem. Typ pierwszy to ludzie, którzy chcą się dostać z punktu A do punktu B i całą podróż traktują jak zło konieczne…

Kliknij i poznaj rozwiązania miłosnych problemów!