Czy pamiętasz swoje dzieciństwo? Okazuje się, że czas warto się do niego cofnąć, bo mogło się zdarzyć, że nasi rodzice oprócz genów przekazali nam specyficzne style przywiązania, które mogą później determinować nasze związki w dorosłym życiu…

Kliknij i poznaj sposoby na miłosne problemy!

 

Co jakiś czas w mediach robi się bardzo głośno o kolejnej książce czy filmie o szarej myszce uwiedzionej przez nieziemsko przystojnego milionera z problemami. Kolejne wersje bardzo niemal tej samej historii biją rekordy popularności – ale właściwie dlaczego? Co sprawia, że są tak popularne?

Sprawdź, jak poznać faceta jak z romansu!

 

Ostatnie tygodnie są dla nas wszystkich sporym wyzwaniem… W związku z zagrożeniem epidemicznym wiele osób zostaje w domach i może spędzić w czterech ścianach nawet do kilku tygodni. A to oznacza, że jeśli spędzasz kwarantannę ze swoim facetem… wkrótce możecie mieć siebie dosyć.

Kliknij i poznaj sposób na problemy z facetami!

 

Ile osób, tyle opinii o Walentynkach – często także tych negatywnych. Dlatego dziś przyjrzymy się kilku popularnym typom obchodzenia (lub nieobchodzenia!) Święta Zakochanych. Sprawdź, czy odnajdujesz siebie w którymś z nich!

Kliknij i poznaj sposób na problemy w związkach!

 

 

Spotykasz się z facetem już od jakiegoś czasu, ale odkryłaś, że on nadal ma konto na Tinderze? Co to znaczy? Czy on Cię zdradza? Dlaczego niektórzy faceci cały czas korzystają z Tindera – mimo tego, że są w związkach?

Kliknij i poznaj sposób na problemy w związkach!