3 sygnały, że mu na Tobie nie zależy

Jak poznać, że facetowi zależy? Kiedy jesteś zakochana, tak bardzo chcesz, żeby on odwzajemnił Twoje uczucia, że może Ci się zdarzać nadinterpretować jego zachowania albo nie zauważać niepokojących sygnałów… Dlatego mam dla Ciebie ściągę – 3 sygnały, że mu na Tobie NIE ZALEŻY.

Kliknij tutaj i poznaj gotowe SMS-y do faceta!

 

O tym, czy mu na Tobie zależy, można się przekonać nie tylko na podstawie jego bezpośredniego zachowania – bardzo dużo mogą Ci też zdradzić SMS-y, jakie facet do Ciebie wysyła, a przede wszystkim sposób, w jaki to robi!

Jak poznać, czy mu zależy? Sprawdź, jak często i kiedy do Ciebie pisze

To, ile zajmuje facetowi odpisywanie na Twoje SMS-y, może Ci zdradzić, czy on rzeczywiście jest Tobą zainteresowany, czy jednak nie do końca. Facet, któremu na Tobie zależy, raczej będzie się starał odpisać Ci możliwie najszybciej – bo skoro lubi z Tobą rozmawiać i chce pogłębiać Waszą znajomość, to po co miałby odkładać odpisywanie o kilka dni albo cały tydzień? Oczywiście to nie znaczy, że masz zacząć panikować, jeśli mężczyzna nie odpisuje Ci po 5 minutach… Każdy może być zajęty, nie zauważyć wiadomości czy mieć ciężki dzień, każdy też potrzebuje trochę własnej przestrzeni i trudno oczekiwać, żeby facet przez 24 h na dobę siedział z telefonem w ręku i czekał na Twojego SMS-a. Ale jeśli mu na Tobie zależy, z reguły będzie się starał odpisać wkrótce po tym, jak zobaczy Twoją wiadomość albo kiedy będzie miał wolną chwilę – np. kiedy wyjdzie z pracy albo pozałatwia swoje inne pilne sprawy. Zazwyczaj będzie to maksymalnie kilka godzin, może dzień… ale raczej nie tydzień! Nikt nie jest tak zajęty, żeby w ciągu całego tygodnia nie znaleźć kilkunastu sekund, żeby odpisać na SMS-a!

Zwróć też uwagę, w jakie dni i o jakich porach on do Ciebie pisze. Jeśli odzywa się głównie w weekendy, późno wieczorem i na ostatnią chwilę próbuje Cię zaprosić do klubu albo wprost do swojego mieszkania, możesz bezpiecznie założyć, że chodzi mu co najwyżej o seks i raczej o nic więcej.

Niezawodny znak, że mu nie zależy: nie interesuje się Tobą

Czasem sam fakt, że facet w ogóle odpisuje na Twoje wiadomości, może trochę przyćmić Twój rozsądek i rozpalić nadzieję. Bo przecież gdyby mu nie zależało, to by nie odpisywał, prawda? No nie, to nie jest takie proste. Musisz też zwrócić uwagę na to, co i jak on do Ciebie pisze. Po pierwsze: czy stara się podtrzymywać rozmowę. To, że facet na Twoje wiadomości odpisuje coś w stylu: spoko, ok, haha, to jeszcze nie dowód zainteresowania… To są odpowiedzi trochę „na odczep”. Jeśli on zazwyczaj Cię zbywa, nie ciągnie tematu ani nie zadaje żadnych pytań, to raczej nie ma co robić sobie wielkich nadziei. Facet, któremu zależy, będzie okazywał zainteresowanie – zadawał Ci pytania, odpowiadał tak, żebyś miała w jego wiadomości jakiś punkt zaczepienia i żeby rozmowa mogła się toczyć dalej. Po prostu nie przepuści okazji, żeby poznać Cię bliżej.

Zwróć też uwagę na to, czy on chce rozmawiać o Tobie i zadaje pytania dotyczące Ciebie. Jeśli przez większość czasu gadacie tylko o nim i o jego sprawach, to możesz mieć do czynienia z narcyzem i egoistą, dla którego wartościowa jesteś nie sama Ty, ale zainteresowanie, którym go obdarzasz.

Temat rozmowy – czy to coś więcej?

Spróbuj przeanalizować Wasze rozmowy i sprawdź, jakie dominują w nich tematy. Jeśli facet ciągle robi jakieś aluzje do seksu i prawie każda jego wiadomość ma jakiś pikantny podtekst czy wprost jest zaproszeniem na Netflix & chill, to raczej jasno zdradza, który aspekt Waszej znajomości interesuje go najbardziej… Z drugiej strony, jeśli rozmawiacie głównie o sprawach związanych z pracą, uczelnią czy jakimś wspólnym zainteresowaniem, a prawie w ogóle nie poruszacie bardziej osobistych tematów – to chyba masz do czynienia ze zwykłym kolegą, a nie z facetem, który chciałby być kimś więcej. Mężczyzna, któremu zależy, będzie się starał poznać bliżej Ciebie i Twoje zdanie na różne tematy, będzie też raczej zachowywał równowagę pomiędzy bezwstydnym flirtem a przyjacielską rozmową.

Jeśli więc chcesz wiedzieć, czy temu facetowi na Tobie zależy, zwróć uwagę nie tylko na to, czy reaguje na Twoje wiadomości, ale też kiedy to robi, ile mu to zajmuje, o czym z Tobą rozmawia i jaki jest ton tych rozmów. Na podstawie tych cech z powinnaś z łatwością rozszyfrować jego intencje!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.