Jak zagadać na Tinderze?

Czy wiesz, że 66% osób, które dostają matcha na Tinderze, nigdy nie odpowiada na pierwszą wiadomość? Dlaczego? Bo najczęściej pierwsza wiadomość jest strasznie nudna i sztampowa! Zobacz, jak tego uniknąć i po mistrzowsku zagadywać na Tinderze.

Jak zagadać na Tinderze? Kliknij TUTAJ i pobierz gotowe teksty!

 

Bardzo wiele osób w pierwszej wiadomości ucieka się co najwyżej do „Hej, co słychać?”. Albo wysłania samej uśmiechniętej emotki. Jasne, napisanie czegokolwiek i tak jest lepsze niż nienapisanie wcale. Ale jeśli chcesz się przebić na tle innych osób, napisanie czegokolwiek może nie wystarczyć. Jeśli zamienisz oklepane „Hej, co słychać?” na coś chociaż odrobinę bardziej oryginalnego, Twoje szanse na odpowiedź automatycznie rosną. Zobacz, jak podnieść je jeszcze bardziej!

Dopracuj swój profil

Twój profil może mieć bardzo duży wpływ na to, czy facet do Ciebie napisze albo odpisze na Twoją wiadomość. I nie chodzi tu tylko o zdjęcia, ale także o informacje, jakie zamieszczasz w profilu. Jeśli uda Ci się pokazać poczucie humoru i dystans do siebie albo zostawić w profilu jakiś „haczyk” czy punkt zaczepienia, do którego facet będzie mógł nawiązać w rozmowie, od razu zwiększasz swoje szanse.

Zmień nastawienie

Po pierwsze, wrzuć więcej luzu i zapomnij o wszystkich sztywnych zasadach, że nie wolno Ci pisać pierwszej albo zawsze musisz odczekać 15 minut przed odpowiedzią. Na Tinderze nie ma na co czekać – dobrze jest wejść w interakcję z facetem jak najszybciej od momentu, w którym dostaniesz od niego matcha, póki jeszcze pamiętacie, dlaczego przesunęliście w prawo, i zaciekawienie drugą osobą jest jeszcze świeże. I nie bój się pisać pierwsza i wykazywać inicjatywy – po jednej wiadomości raczej nie wyjdziesz na desperatkę!

Personalizuj wiadomości

Postaraj się, żeby Twoja wiadomość nie brzmiała jak coś, co można wysłać każdemu. Dopasuj ją do tego konkretnego faceta – użyj jego imienia, zagadaj o coś, co przeczytałaś w jego profilu, o jakieś wspólne zainteresowania albo nawiąż jakoś do jego zdjęć.

Bądź zaczepna

Nie bój się żartować, droczyć z facetem czy być lekko zaczepna – to dużo ciekawsze niż sztampowe rozmowy o pracy albo niekończąca się wymiana co tam?/ nic tam. Pokaż, że masz poczucie humoru i że potrafisz flirtować – a droczenie się jest świetną techniką flirtu.

Odnoś się do jego zdjęć

Skomentuj coś, co zobaczyłaś na zdjęciu, zagadaj o jakiś szczegół ze zdjęcia albo o coś, co facet na nim robi. Jeśli ma jakieś zdjęcia podpowiadające, co może być jego pasją, zagadaj o to!

Spekuluj na jego temat

Większość ludzi uwielbia opowiadać o sobie i słuchać (dobrych) rzeczy na swój temat. Wykorzystaj to i zacznij znajomość od spekulacji na temat faceta. Przyjrzyj się jego profilowi i zdjęciom i poszukaj inspiracji. Może przypomina Ci jakąś sławną osobę albo postać z bajki? Może wygląda na rozmarzonego romantyka albo wręcz przeciwnie, na bardzo praktyczną osobę, przy której na pewno nie zginiesz? Zacznij od „Wyglądasz na osobę, która…” albo „Wydajesz się być…” albo „Na tym zdjęciu przypominasz…/wyglądasz, jakbyś…”. Możesz do tego podejść mniej więcej na serio i powiedzieć, jakie rzeczywiście masz z nim skojarzenia, albo możesz postawić na poczucie humoru i porównać go do kogoś zupełnie abstrakcyjnego – np. „Wyglądasz jak ktoś, kto zna nazwy wszystkich gatunków dinozaurów”. Niezależnie od tego, czy trafisz, czy też nie, facet będzie miał okazję Cię pochwalić za przenikliwość albo sprostować – i zacznie coś o sobie opowiadać.

Zadaj mu bardzo ważne pytanie…

Na przykład o to, czy woli żelki czy ciastka. Albo Jennifer Lopez czy Shakirę. Taka nagła zmiana tonu z poważnego („Muszę Ci zadać ważne pytanie…”) na zupełnie luźny albo wręcz abstrakcyjny pokazuje Twoje poczucie humoru i kreatywność – i daje Wam fajny punkt zaczepienia do dalszej rozmowy.

Zagadanie do faceta na Tinderze wcale nie jest trudne – ważne tylko, żebyś się odważyła i trochę wyszła poza schemat, a na pewno od razu wyróżnisz się na tle innych kobiet!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *